Produkty 0,00 zł
Wysyłka
Razem 0,00 zł

Lista produktów marki North Sea Lubricants

NSL - North Sea Lubricants - Masz moc w zasięgu ręki!

NSL cover

Poznaj markę North Sea Lubricants - niezależnego producenta olejów i smarów, którego siedziba znajduje się w Holandii. Fabryka w Porcie Rotterdam oferuje szeroki wybór najwyższej jakości europejskich olejów smarowych. Wszystkie produkty są oznaczone symbolem "MADE IN HOLLAND" i dostarczane do ponad 65 krajów na całym świecie.

Marka North Sea Lubricants (NSL) działa z nowoczesnej fabryki smarów, certyfikowanej zgodnie z normą ISO 9001:2015, zlokalizowanej w Porcie Rotterdam. Z tego strategicznego miejsca pozyskiwane są wysokiej jakości bazowe oleje i dodatki.

Fabryka mieszalnicza obejmuje: zakłady produkcyjne, zbiorniki mieszalnikowe, magazyny, biura, laboratorium kontroli jakości oraz dział badawczo-rozwojowy. Posiadamy wszystko, co potrzebne, aby oferować wysokiej jakości oleje smarowe, spełniające rygorystyczne standardy producentów sprzętu oryginalnego (OEMs). W rzeczywistości wiele z naszych produktów zostało oficjalnie zatwierdzonych przez renomowanych OEMs, takich jak Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, MAN, Volvo i inni.

North Sea Lubricants rośnie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, poszerzając swoją działalność na ponad 65 krajów na całym świecie. Dzięki doświadczeniu i ekspertyzie North Sea Lubricants oraz doskonałemu stosunkowi jakości do ceny, skutecznie sprzedają markowe produkty na całym globie! Sukces rośnie z roku na rok, w miarę jak kolejni dystrybutorzy zwiększają swoje sprzedaże.

Aktywne filtry

Cena 99,99 zł

TIDAL POWER HDX 15W-40 to wysokowydajny uniwersalny olej silnikowy zaprojektowany do stosowania w silnikach wysokoprężnych o dużym obciążeniu w lekkich i ciężkich pojazdach użytkowych pracujących w trudnych warunkach przez cały rok, przeznaczony do silników Euro-3, Euro-4 i Euro-5 ...

Cena 3 245,83 zł

HYDRA POWER PLUS 46 to najwyższej jakości przeciwzużyciowy olej hydrauliczny opracowany specjalnie do zastosowań takich jak przekładnie hydrauliczne i napędowe w szerokim zakresie temperatur lub tam, gdzie wymagana jest niewielka zmiana lepkości przy wahaniach temperatury.

Produkt dodany do porównania.