Historia firmy

Historia Warmińskiego Centrum Maszyn Budowlanych rozpoczęła się w roku 2011, kiedy to pojawiliśmy się na rynku jako firma Net – Mas przy ulicy Lubelskiej w Olsztynie. W roku 2014  powołaliśmy nowy podmiot, pod którym działamy obecnie, czyli Warmińskie Centrum Maszyn Budowlanych. Od samego początku, jeszcze jako firma Net-Mas,  specjalizujemy się w sprzedaży części, filtrów i olejów oraz serwisie maszyn budowlanych. Aktualnie nasz sklep mieści się przy ulicy Lubelskiej 36B w Olsztynie, położonej w przemysłowej dzielnicy stolicy Warmii i Mazur.

Od samego początku utrzymujemy profesjonalną relację z klientem i na pierwszym miejscu stawiamy jego satysfakcję tworząc zespół składający się ze specjalistów. Obecnie, Warmińskie Centrum Maszyn Budowlanych buduje dwanaście osób,


Zakres działalności


Na zakres działalności firmy składa się rzetelny, profesjonalny serwis stacjonarny i mobilny maszyn budowlanych (głównie Komatsu, Doosan, CAT , JCB i innych wiodących marek), między innymi koparek i ładowarek kołowych od 1 do 60 ton. Jesteśmy w stanie rozwiązać wszelkie problemy, takie jak hydraulika, elektronika, spawanie itp. Prawie 10-letnie doświadczenie pozwoliło nam zbudować zaufanie klientów.

Warmińskie Centrum Maszyn Budowlanych posiada 4 własne samochody serwisowe oraz współpracuje z podmiotami zewnętrznymi, które są doświadczonymi mechanikami mobilnymi w Polsce północnej i centralnej. Nasze busy serwisowe są zabudowane i wyposażone w profesjonalny sprzęt i narzędzia serwisowe. Dzięki wyposażeniu dodatkowemu samochodów m.in. w agregaty prądotwórcze wysokiej mocy, sprężarki, gniazdka elektryczne 230V jesteśmy w stanie wykonywać naprawy w nawet najtrudniejszych warunkach.

Poza serwisem mobilnym posiadamy także warsztat zlokalizowany bardzo blisko naszej siedziby. Posiadanie warsztatu pomaga nam realizować duże naprawy, które nie byłyby możliwe do wykonania w warunkach polowych.

Ponadto prowadzimy sprzedaż części zamiennych i oryginalnych do maszyn budowlanych w sklepie stacjonarnym oraz sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem platform internetowych. Posiadamy szeroką ofertę części oryginalnych i zamiennych do praktycznie wszystkich rodzajów i modelów maszyn budowlanych. Przy sklepie stacjonarnym mieści się bogato zaopatrzony magazyn, dzięki czemu jesteśmy w stanie większość zamówień realizować natychmiast, a w przypadku gdy nie posiadamy części na miejscu, poprzez dobrze  skoordynowaną współpracę z dostawcami, jesteśmy w stanie większość zamówień zrealizować w mniej niż 48h. To wszystko przekłada się na zadowolenie klientów, którzy w przypadku unieruchomienia maszyny ponoszą ogromne straty finansowe, zatem dzięki szybkim dostawom produktów jesteśmy w stanie zagwarantować klientom niezwykle szybką pomoc.

Sprzedajemy i dostarczamy części nie tylko lokalnie, ale także na terenie całej Polski, poprzez sprzedaż internetową na portalach aukcyjnych oraz we własnym sklepie internetowym. Cały czas podejmujemy działania aby wprowadzać innowacyjne rozwiązania w sprzedaży i poszerzamy nasz zakres usług e-commerce.Obecnie jesteśmy także subdealerem maszyn Bobcat.  W 2020 roku dostarczyliśmy 8 Minikoparki Bobcat (E19, E27, E27z). W 2021 roku odnotowaliśmy wzrost o około 20% w stosunku do roku poprzedniego (styczeń-kwiecień 2021), a od czasu do czasu realizujemy również projekty dotyczące ładowarek teleskopowych firmy Bobcat.Nasz obecny obszar działania to:

- sprzedaż marki Bobcat – województwo Warmińsko – Mazurskie
- sprzedaż części i serwis maszyn – cała Polska


Od roku 2021 współpracujemy także z dealerem maszyn SANY – TwojeMaszyny.pl, których oddział znajduje się przy naszym olsztyńskim sklepie. Nasza współpraca widoczna jest przede wszystkim w obrębie serwisu i doradztwa technicznego.

Produkt dodany do porównania.