Lista produktów marki HC - CARGO

HC-Cargo to firma z Grupy BOSH dostarczająca klientom szeroki wybór akcesoriów oraz elementów do rozruszników i alternatorów samochodowych. Historia spółki rozpoczęła się w 1963 roku, kiedy to Holger Christiansen otworzył siedzibę firmy w duńskim mieście Esbjerg. Od tamtej pory firma prężnie się rozwija i stale poszerza grono swoich klientów.

HC-Cargo to firma dostarczająca klientom szeroki wybór akcesoriów oraz elementów do rozruszników i alternatorów samochodowych. Historia spółki rozpoczęła się w 1963 roku, kiedy to Holger Christiansen otworzył siedzibę firmy w duńskim mieście Esbjerg. Od tamtej pory firma prężnie się rozwija i stale poszerza grono swoich klientów.

HC-Cargo to firma o nowoczesnym sposobie zarządzania. Stałe inwestowanie w innowacyjne rozwiązania podnoszące jakość realizacji pozwala na tworzenie wysokiej jakości produktów, zgodnych z oczekiwaniami klientów. Rozruszniki, alternatory, sprężarki klimatyzacji oraz elektryczne części zamienne pod marką HC-CARGO cieszą się obecnie ugruntowaną pozycją na niezależnym rynku samochodowych części zamiennych.

Firma dzięki wieloletniej obecności na rynku ma stałą i ugruntowaną pozycję, zawsze dbając o zadowolenie swoich klientów.

Aktywne filtry

Produkt dodany do porównania.