• Nowy
  • Nowy

FORCH Wazelina S500 500ml

Indeks: 6540 5270

72,20 zł Brutto
58,70 zł netto
Ilość
Dostępny. Wysyłka w ciągu 48h.

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Płatności i zwroty Płatności i zwroty

FORCH Wazelina S500 - Uniwersalny środek smarny, pielęgnacyjny i konserwujący dla komponentów technicznych

Niezbędny dla pasjonatów motoryzacji, FORCH Wazelina S500 to uniwersalny środek smarny, pielęgnacyjny i konserwujący przeznaczony do różnych zastosowań. Może być stosowany jako środek antykorozyjny i smar montażowy, antyadhezyjny lub antykorozyjny. Dzięki specjalnym właściwościom impregnuje powierzchnie, chroniąc je przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych, zwłaszcza w przypadku pielęgnacji skóry lub gumowych elementów pojazdów.

Wazelina FORCH S500 znalazła także szerokie zastosowanie w smarowaniu styków elektrycznych i elementów mechanicznych, takich jak przekładnie urządzeń kuchennych, zawiasy, zamki i wiele innych. Co ważne, środek ten jest całkowicie bezpieczny dla żywności, co czyni go idealnym wyborem do smarowania elementów kuchennych. Dzięki swojej wysokiej czystości i unikalnym właściwościom stanowi doskonałe rozwiązanie zarówno dla zastosowań profesjonalnych, jak i domowych.

Kluczowe cechy i zalety FORCH Wazelina S500:
- Impregnuje powierzchnie zabezpieczając je przed działaniem czynników atmosferycznych
- Bezpieczna i skuteczna pielęgnacja skóry oraz gumowych elementów pojazdów
- Doskonałe do smarowania elementów mechanicznych i styków elektrycznych
- Bezpieczna dla żywności - idealna do zastosowań kuchennych
- Wysoka czystość i brak substancji szkodliwych

FORCH Wazelina S500 to gwarancja jakości i niezawodności. Bezpieczna dla żywności, wolna od węglowodorów aromatycznych, żywicy i kwasów wolnych. Nie zawiera substancji zwierzęcych ani syntetycznych, barwników ani zapachów, ani konserwantów. Wybierając tę uniwersalną wazelinę, zadbasz o stan mechaniczny swoich urządzeń, a także o elastyczność i odporność swojej skóry na działanie zimna, wiatru i wilgoci. Optymalna wydajność i wszechstronne zastosowanie sprawiają, że FORCH Wazelina S500 jest nieocenionym partnerem w codziennej konserwacji technicznej.

6540 5270
3 Przedmioty

Specyficzne kody

20 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania.