WEICON Odrdzewiacz RUST SHOCK

Indeks: 11151400

60,70 zł Brutto
49,35 zł netto
Dostawa w ciągu 1-2 dni

Ilość
Dostępny. Wysyłka w ciągu 48h.

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Płatności i zwroty Płatności i zwroty
Rust Shock działa jak „klucz chemiczny”- wykorzystuje efekt mocnego schłodzenia powierzchni oraz swoje silne właściwości kapilarne do penetracji i rozpuszczenia rdzy, a w efekcie do błyskawicznego poluzowania połączenia gwintowanego.

WEICON Rust Shock znajduje zastosowanie we wszystkich aplikacjach wymagających luzowania skorodowanych połączeń gwintowych. Puszka: 400 ml


Weicon jest niemiecką firmą, która od wielu lat dostarcza producentom i serwisantom asortyment niezbędny do tworzenia nowych wyrobów oraz wykonywania napraw i konserwacji. Jej specjalnością są preparaty chemiczne stosowane do smarowania, uszczelniania, klejenia czy konserwacji elementów. Poza nimi firma oferuje też taśmy i pasty oraz wsparcie narzędziowe, dzięki któremu jest możliwe wykonywanie prac serwisowych i montażowych. Obok klejów i silikonów z taśm produkcyjnych Weicon schodzą też narzędzia do ściągania izolacji. Jest to grupa produktów objętych wspólną marką Weicon Tools, do której zalicza się 25 różnych typów noży do kabli, szczypiec oraz narzędzi specjalnych. Ich starannie przemyślana konstrukcja sprzyja szybkiemu i bezpiecznemu wykonywaniu pracy, a jednocześnie gwarantuje jej wysoką precyzję.
11151400
2 Przedmioty

Opis

Pojemność
400 ml

Specyficzne kody

20 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania.