You are currently viewing WCMB – OFICJALNY DEALER MASZYN SUNWARD

WCMB – OFICJALNY DEALER MASZYN SUNWARD

SUNWARD – nowy styl, sprawdzone wzorce

Warmińskie Centrum Maszyn Budowlanych jest autoryzowanym dealerem maszyn marki SUNWARD. W swojej ofercie posiadamy wszystkie modele dostępne na rynku polskim. Maszyny SUNWARD charakteryzują się wysoką wytrzymałością i przystępną ceną przy zachowaniu parametrów właściwych dla dużo droższych modeli maszyn innych marek.

Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych urządzeń o różnorodnych parametrach i przeznaczeniu. Ponadto sprzedajemy części zamienne i osprzęt do maszyn Sunward. Nasz dział techniczny zajmuje się zaś naprawami serwisowymi, przeglądami i konserwacją maszyn, dzięki czemu możemy zaproponować swoim Klientom prawdziwie kompleksowe usługi.

W naszej stałej ofercie znajdują się:

 • minikoparki,
 • midikoparki,
 • koparki kołowe,
 • koparki,
 • koparki pływające,
 • miniładowarki,
 • ładowarki teleskopowe,
 • osprzęt do maszyn,
 • równiarki drogowe,
 • frezarki asfaltu,
 • wiertnice,
 • palownice,
 • oryginalne części zamienne.

SUNWARD, jako wyspecjalizowany producent ciężkiego sprzętu, oferuje doskonale dopracowane, wydajne urządzenia wysokiej jakości, które sprawdzają się w realizacji nawet najbardziej wymagających zadań. Szeroki wybór modeli o różnorodnych parametrach zaspokaja wiele potrzeb. Zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne i projektowe wykorzystane we wszystkich maszynach SUNWARD pozwalają na uzyskanie ich wysokiej efektywności przy jednoczesnej energooszczędności. Ponadto zadbano o walory użytkowe, bezpieczeństwo i komfort operatorów maszyn, wyposażając je w wiele ciekawych rozwiązań ułatwiających pracę.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Minikoparka Sunward – hit na polskim rynku

Minikoparki to urządzenia idealne do wykonywania precyzyjnych prac, szczególnie na ograniczonej przestrzeni. Kompaktowa konstrukcja wpływa na zwrotność i ogromną sprawność. Minikoparki SUNWARD to urządzenia o masie od około 1 tony do 6 ton. Ich duża moc robocza pozwala na realizację nawet bardzo wymagających zadań, a wykorzystanie najwyższej klasy komponentów od renomowanych marek gwarantuje rewelacyjną jakość urządzeń.

Niezawodne i sprawne minikoparki SUNWARD

Przemierzając polskie drogi, szczególnie te pozostające w budowie coraz częściej możemy natknąć się na charakterystyczny zielono-niebieski kolor. To właśnie maszyny Sunward, które z każdym miesiącem cieszą się coraz większym zaufaniem polskich klientów. Niezmiennym hitem sprzedaży pozostają minikoparki Sunward.

Minikoparki SUNWARD są cenione ze względu na swoją wydajność i niezawodność. Wysokiej klasy silniki i elementy hydrauliczne pozwalają za sprawną realizację prac w każdych warunkach. Bogate wyposażenie dodatkowe gwarantuje ogromną wygodę użytkowania i bezkonkurencyjną funkcjonalność. To niezwykle uniwersalne maszyny o szerokim zastosowaniu w wielu typach prac. Ich atutem jest również niewysoki koszt eksploatacji.

Dostępne w naszej ofercie modele reprezentują szeroki przekrój mocy i funkcji. Wiele z nich występuje w wersjach na gąsienicach gumowych oraz stalowych. Wszystkie minikoparki SUNWARD odznacza zaś najwyższa jakość i wydajność. Polecamy również midikoparki, koparki oraz miniładowarki SUNWARD.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem maszyny SUNWARD skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegóły i zapewnimy profesjonalne doradztwo w zakresie zakupu i konserwacji maszyny.

Dodaj komentarz