You are currently viewing Oferta pracy na stanowisku mechanik, serwisant maszyn budowlanych

Oferta pracy na stanowisku mechanik, serwisant maszyn budowlanych

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Diagnozowanie i naprawa maszyn budowlanych
  • Przeprowadzanie przeglądów maszyn budowlanych
  • Współpraca z użytkownikami maszyn
  • Przygotowanie do wyjazdów służbowych, możliwość pracy w nadgodzinach

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (mechanik samochodowy, mechanik maszyn)
  • Konieczne doświadczenie w serwisach maszyn budowlanych, wózków widłowych, maszyn rolniczych itp.
  • Znajomość podstawowych zasad z mechaniki, elektryki samochodowej oraz silników spalinowych
  • Umiejętność spawania, toczenia, mile widziana.
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność
  • Zaangażowanie
  • Logiczne myślenie
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 22-30PLN/h netto
  • Przyjazną atmosferę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju

Napisz do nas na adres wcmb@wcmb.pl lub zadzwoń pod numer 723-257-271 jeśli chcesz aplikować bądź uzyskać więcej szczegółów.